آکاایران: در این بخش از آکاایران نخستیتن کنفرانس بین المللی زنان و زایمان با حضوردکتر میترا بهمن پور را مشاهده خواهید کرد . از همراهی شما کاربران عزیز سپاسگذاریم.

برای اولین بار؛ انتخاب یک پزشک بانوی ایرانی در کنگره جهانی زیبایی، زنان و زایمان

سرکار خانم دکتر میترا بهمن پور، پزشک جوان و با تجربه کشورمان، که پس از بررسی و تایید هیئت نظارت برگزاری کنفرانس، به عنوان یکی از ۲۸ متخصص سخنران این همایش انتخاب گردیدند؛ فرصت ارائه‌ی آخرین پیشرفت‌های پزشکان ایرانی در این حوزه را به دست آوردند.

مطب دكتر ميترا بهمن پور

نخستین کنفرانس بین المللی زیبایی زنان و زایمان با عنوان International Cosmetic Gyneclogy Conference) ICGC) از تاریخ دهم تا دوازدهم آبان ماه امسال در دبی برگزار گردید. این رویداد، اختصاصاً با موضوع مبحث زیبایی در علم پزشکی زنان و سلامت بانوان و با هدف دستیابی به یک الگوی چند رشته‌ای و بیان آخرین تحقیقات و موفقیت‌های به دست آماده در این حوزه؛ با حضور پزشکان و متخصصانی از آمریکا، اسپانیا، اتریش، مصر و ... به کار خود پایان داد.
دکتر میترا بهمن پور متخصص زنان و زایمان؛ که پیش از این نیز سابقه ارائه چندین مقاله‌ی دیگر در این زمینه را نیز داشته اند، استادیار و عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی ایران می‌باشند؛ در این کنفرانس با ارائه‌ی دو سخنرانی با موضوعات لابیاپلاستی مینور و ماژور و همچنین تزریق چربی به واژنحضور یافتند.