سلامتبیماری و بهداشتفروشگاه تهران اینتکس نمایندگی فروش محصولات بادی اینتکس و بست

فروشگاه تهران اینتکس نمایندگی فروش محصولات بادی اینتکس و بست وی اقدام به فروش جدیدترین محصولات خود نموده است که در این متن اقدام به معرفی کلی این محصولات خواهیم پرداخت تا شما عزیزان بتوانید نسبت به نیاز خود محصول خود را انتخاب نموده و اطلاعات تکمیلی آن را از طریق سایت مطالعه نموده و محصول مناسب را انتخاب نمایید .

تخت خواب بادی

تخت خواب بادی را می توان از محصولات ویژه شرکت intex و یا شرکت bestway  دانست که به سبب استفاده از جدیدترین تکنولوژی های دنیا در ساخت محصولات ، توانسته است به یکی از محصولات پرطرفدار این شرکت ها بدل شود . تخت خواب های بادی به سبب داشتن الیاف ابریشمی در داخل بدنه می تواند گزینه مناسبی برای کسانی باشد که نیاز به یک تخت خواب بادی طبی و جایگزین مناسب برای خوشخواب های خود دارند . تخت خواب بادی را می توان به دو سایز یک نفره و دو نفره تقسیم نمود که بسته به نیاز خود می توانید اقدام به انتخاب محصول مورد نظر نمایید . این تخت خواب های بادی اینتکس و بست وی دارای پمپ های باد برقی نیز می باشند که به کمک این پمپ باد ، نیاز به انجام عمل خاصی نخواهد بود و می توانید با فشردن یک دکمه به راحتی محصول را باد نموده و از آن استفاده نمایید . همچنین این پمپ عمل تخلیه باد را نیز در مدت زمان کوتاهی انجام خواهد داد که به صرفه جویی در زمان کمک بسزایی خواهد نمود .

 

مبل بادی

مبل های بادی اینتکس را نیز می توان از محصولات محبوب فروشگاه محصولات بادی تهران اینتکس دانست که مناسب برای استفاده های مقطعی و کوتاه مدت بوده و می تواند جایگزین مناسبی برای مبل های چوبی و راحتی باشد که از مهمترین ویژگی های این مبل های بادی می توان به وزن کم آن ها اشره نموده که به شما کمک خواهد کرد تا بتوانید در صورت نیاز به راحتی و بدون نیاز به کمک ، محصول را جابجا نموده و از آن استفاده نمایید . همچنین به سبب این وزن مناسب ، بسیاری از این محصول برای سفر نیز استفاده می کنند که بسته بندی کوچک این محصولات به این امر کمک بسزایی نموده است .

تشک بادی

تشک بادی اینتکس نیز از محصولات مناسب برای استراحت های طولانی مدت و یا استفاده برای مسافرت ها می باشد که تنوع تشک های بادی intex و بست وی سبب این خواهد شد تا بتوانید یک محصول ایده آل برای این کار در اختیار داشته باشید . تشک بادی نیز همانند تخت بادی دارای الیاف ابریشمی داخلی می باشد که به شما کمک خواهد کرد تا استراحت لذت بخشی را بر روی این محصولات تجربه نمایید . همچنین این تشک ها نیز همانند تخت خواب های بادی دارای ابعاد مختلفی می باشند که به دو دسته یک نفره و دو نفره تقسیم شده و مناسب برای استفاده در چادر مسافرتی نیز می باشند . تشک های بادی اکثرا بدون پمپ باد بوده و می توانید به صورت جداگانه برای این محصولات پمپ باد دستی ، برقی و یا فندکی تهیه نمایید که نوع پمپ باد بسته به نیاز شما متغیر خواهد بود .

چادر مسافرتی

چادر مسافرتی را می توان یکی از لوازم ضروری برای سفر دانست که به شما کمک خواهد کرد تا در مواقعی که دسترسی به منزل و یا هتل ندارید بتوانید از چادر های مسافرتی برای استراحت های خود استفاده نمایید . چادر مسافرتی را می توان به سه بخش کلی چادر مسافرتی اتوماتیک ، چادر مسافرتی عصایی و چادر مسافرتی فنری تقسیم نمود که هر یک دارای ویزگی ها و مزایا و معایب خاصی می باشند که بسته به مکان مورد استفاده می توانید محصول مورد نظر را انتخاب نمایید . چادر مسافرتی عصایی معمولا برای استفاده در کمپینگ و کوهنوردی ها استفاده می شود و از استحکام بالایی در برابر وزش باد شدید و طوفان دارد که این مقاومت بالا به سبب نوع پایه های این نوع از چادر مسافرتی می باشد . چادر های اتوماتیک عموما به راحتی نصب و جمع شده و می توانید به کمک این ساختار چادر در زمان خود صرفه جویی کنید که البته باید به این نکته نیز اشاره نمود که این نوع از چادر ها دارای مقاومت کمتری نسبت به چادر های عصایی می باشند . چادر مسافرتی فنری را نیز می توان از سری چادر های با کیفیت اشاره نمود که به راحتی نصب می شود که البته بسیاری روش نصب این چادر ها را مشکل بزرگ آن ها می دانند .

استخر بادی

استخر بادی اینتکس را می توان یک محصول مفرح برای کودکان دانست که شرکت اینتکس توانسته است با تولید طرح های جذاب و متنوع توجه بسیاری از کودکان را به سمت خود جلب کند . استخر های بادی نیز همانند سایر محصولات بادی اینتکس دارای ابعاد متنوعی می باشند که با توجه به فضا و نیاز خود می توانید استخر بادی مورد نظر خود را انتخاب نموده و از آن استفاده نمایید . استخر بادی را می توان برای حمام و یا فضای باز همانند حیاط و یا بالکن نیز استفاده نمود و در اثر برخورد مستقیم با تابش نور خورشید و یا آب و هوای مختلف مشکلی برای این محصول پیش نخواهد آمد . استخر های بادی نمونه های بزرگی نیز دارند که مناسب بر ای خانواده ها نیز می باشد که استخر های بادی برزنتی ( ایزی ست ) را می توان در این دسته از استخر های بادی قرار داد .

 

قایق بادی

 

قایق بادی اینتکس وسیله ای می باشد که بسیاری از کسانی که به سفر در دریا و یا ورزش های آبی مشغول می باشند نسبت به این محصولات شناخت مناسبی دارند . قایق های بادی اینتکس و بست وی را می توان در دریا ، دریاچه ، سد و یا رودخانه استفاده نمود . قایق های بادی اینتکس و بست وی دارای لوازمی از قبیل پمپ باد ، طناب نجات ، پارو و ساک حمل می باشند که البته بسته به نوع قایق این لوازم متغیر می باشد . استفاده از قایق های بادی می تواند گزینه مناسبی برای یک تفریح و ورزش کم هزینه برای کسانی باشد که نیاز به یک قایق سبک و قابل حمل و همچنین ارزان قیمت دارند .

 
تبلیغات