امروزه داشتن اندام مناسب در جامعه به عنوان یک مد و ارزش محسوب میشود به طوریکه بسیاری از جوانان به سراغ برنامه ریزی غذایی برای لاغر شدن و روی فرم آمدن بدن ها یشان میروند .متاسفانه برخی از جوانان برای لاغر شدن و کاهش وزن سراغ روش های غیر معقول می روند. یکی از این روش های غیر معقول استفاده از قرص های لاغری میباشد که عوارض خطرناکی را درپی دارد.

برای کاهش وزن حاضر به انجام چه کارهایی هستید؟ مسلماً در هر کاری روش هایی برای میانبر زدن وجود دارد اما کاهش وزن هدفی نیست که بتوانید با کلک و روشهای غیراصولی به آن برسید. هر فردی خواهان کاهش وزن و دفع چربی های اضافه شکم و پهلو است. برای خلاص شدن از شر چربی های مزاحم بهترین و مطمئن ترین راه ورزش و رژیم غذایی است. این روش کاهش وزن عاقلانه به نظر می رسد. نظر شما چیست؟

باید خدمت شما همراهان آکا ایران  عرض کنیم دیگر جای هیچ نگرانی نیست و می توانید به صورت طبیعی کاهش وزن و چربی سوزی را تنها با قدم زدن در خود راه اندازی نمایید.این تنها در صورتی است که شما از کفش های مدرن و جدید ژاپنی استفاده نمایید. برای مطالعه جزییات بیشتر با ما همراه باشید.

 

کاهش وزن با کفش لاغری ژاپنی

اخیرا شرکت بزرگ ژاپنی از کفش های جدیدی رونمایی کرد که تنها با 30 دقیقه پیاده با این کفش ها می توانید حدودا به میزان 300 کالری نسبت به موقعیت ، شیب و سرعت کاهش وزن داشته باشید و این در حالی است که با کفش های عادی می توانید به میزان 75 تا 150 کالری کاهش وزن داشته باشید.

به نظر شما چه فناوری هایی باعث شدند تا این کتانی خاص بشود؟ متوسط وزن کتانی های معمولی بین 200 تا 400 گرم است و اما این کتانی های ژاپنی دارای وزن 1200 و 1400 گرمی می باشند که نسخه 1200 گرمی برای خانم ها و نسخه 1400 گرمی برای آقایان است که می توان رمز تفاوت این کتانی ها با کتانی های دیگر را در سنگین وزن بودن آن دانست. سنگین وزن بودن این کتانی ها تنها به دلیل صدها توپ کوچک آهنی است که در کفی این کتانی جای گرفته اند.

چربی سوزی سریع بدن

با این وجود به لطف طراحی بی نظیر و شگفت انگیز این کتانی بسیار نرم و با کیفیت است که به هیچ وجه مچ پا را درگیر خود نمی سازد.

ظاهرا طبق اخرین گمانه ها این کفش توسط دانشمندان دانشگاه توکیو و دانشگاه اوزاکو واکو تست شده است که آنها نتیجه گرفتند این کتانی دارای اثر چربی سوزی و ساخت عضلات دارد که در مقایسه با کفش های دیگر کارایی بیشتری دارند.

همچنین محققان اعلام کردند که این کتانی ها دارای قابلیت پیشگیری از بیماری هایی مانند دیابت و فشار خون را دارند. قیمت این کفش ها 122 دلار است که حدودا قیمت متعادلی برای این کتانی بسیار کارآمد می باشد.