با تهیه و نوشیدن این معجون ساده به مدت فقط پنج روز قادر خواهید بود به اندازه سه کیلوگرم از وزنتان بکاهید! دانشمندان با تهیه معجونی جادویی توانستند چربی های اطراف شکم را با نوشیدنی گیاهی از بین ببرند. براساس نتایج یک مطالعه که انجام شده است، نوشیدن روزانه یک لیوان از این معجون با معده خالی میزان سوخت و ساز بدن را دست کم 40 درصد افزایش می دهد. برای آموزش طرز تهیه این معجون شگفت انگیز لاغری در ادامه مطلب با آکاایران همراه باشید.

 

Image result for ‫جعفری و لاغری‬‎

جعفری و لاغری

 فراموش نکنید که سوخت‌وساز بدن افراد با یکدیگر متفاوت است و در کنار نوشیدن اسموتی جعفری و لیمو، باید برنامه غذایی مناسب و تحرک زیاد نیز داشته باشید.

 

مواد لازم برای اسموتی لاغری

  • جعفری   1 دسته
  • آب      1لیوان
  • لیمو ترش  1 عدد

Image result for ‫جعفری و لاغری‬‎

 

ابتدا جعفری را تمیز کنید و بعد بشویید .بعد از اینکه آب آن کشیده شد آن را خرد کنید و به همراه آب یک عدد لیموی ترش و یک لیوان آب داخل مخلوط کن بریزید تا باهم ترکیب شوند و ترکیب یکدستی به وجود بیاید.

سپس این  معجون را 5 روز پشت سر هم به معده خالی میل کنید .

بعد به خود یک استراحت 10 روزه بدهید و دوباره از این اسموتی استفاده کنید.

گفته میشود مصرف این نوشیدنی باعث از بین بردن 3 کیلوگرم وزن در عرض 5 روز میشودکه علاوه بر سوزاندن کالری ویتامین ها و مواد معدنی لازم را هم برای بدن فراهم میکند

Related image

روش‌های دیگر استفاده از لیمو برای لاغری

  • صبح با معده خالی، یک برش لیموترش را درون یک لیوان آب‌گرم ریخته و میل کنید. نوشیدن آب‌گرم همراه با لیمو، منجر به رفع سستی و تنبلی از سیستم گوارش شده و به کاهش وزن کمک می‌کند.
  • هر روز صبح یک عدد لیمو ترش بزرگ را خوب شسته و آن را با پوست درون دستگاه غذاساز بیندازید تا به صورت پوره درآید. پوره لیموترش را به آب اضافه کرده و در طی روز به جای نوشیدن آب ساده، از این معجون استفاده کنید. پوست لیمو ترش به خاطر سرشار بودن از فیبر، علاوه بر این که مانع از جذب سریع قند در بدن می‌شود، به رفع عطش نیز کمک می‌کند.
  • پوره لیمو ترش یا یک برش لیمو را با چای و سرکه سیب مخلوط کرده و بنوشید. این نوشیدنی سرعت کاهش وزن را به حداکثر می‌رساند. سرکه سیب و لیمو ترش دو ماده‌ای هستند که کاهش وزن را سریع‌تر می‌کنند.
  • چای سبز یا چای اوولانگ را همراه با یک برش لیمو ترش بنوشید. این نوشیدنی جزو بهترین چای‌هایی است که به کاهش وزن شما کمک می‌کند.