روزنامه جمهوری اسلامی در ستون جهت اطلاع با اشاره به سخنان امام جمعه مشهد درباره اظهارات منتسب به محمود واعظی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، سن آیت‌الله علم‌الهدی و وزیر ارتباطات را مورد مقایسه قرار داده است.

روزنامه جمهوری اسلامی نوشت: امام جمعه مشهد گفت: لعنت بر فتنه 88 که باعث شد وزیر متعهد ما که روزگار جوانی در وزارت امور خارجه به نظام خدمت می‌کرد امروز در سنین پیری و درحالی که پایش لب گور است بگوید می‌خواهم فیلترشکن فیس‌بوک شوم. باشگاه خبرنگاران جوان از قول وزیر ارتباطات گفته دولت باید فیلترینگ را از بین ببرد و فیس‌بوک را از فیلتر خارج کند و سپس گفته فقط 15 درصد فیس‌بوک قابل استفاده است و این معنی‌اش این است که دروازه فرهنگمان را به سوی دشمنان پیغمبر باز کنیم.

وی افزود: با شکستن فیلترینگ فیس‌بوک غیر از اهانت به پیامبر و اهل بیت و برخورد با دین روی مغز جوانان ما سیل رها خواهد شد و آیا با این مسئله می‌خواهید فرهنگ مقاومتی داشته باشید؟

امام جمعه مشهد در پاسخ به احساسات و شعارهای بعضی از نمازگزاران اظهار کرد: البته توجه داشته باشید که این آقای وزیر فردی متدین است و ضد ولایت فقیه نیست و یک روزی در وزارت خارجه به این نظام خدمت می‌کرده است. من نمی‌دانم اینها وقتی پیر می‌شوند چرا این حال را پیدا می‌کنند و به چهار قدمی چاله مرگ که می‌رسند این حرف‌ها را می‌زنند.

جالب است بدانید که آقای واعظی وزیر مخابرات متولد 1331 و آقای علم الهدی متولد 1323 می‌باشد.
منبع:jomhourieslami.com

گردآوری سلامت اکاایران