اگر میخواهید بخوابید و لاغر شوید با ما در ۷ گنج همراه شوید و این مطلب را بخوانید…

. رعایت نکاتی ساده قبل از خواب می تواند بدن شما را وادار به چربی سوزی و سوزاندن کالری کند. دمای اتاق، نوشیدن آب، حرکات ورزشی همه و همه می توانند نقش زیادی در لاغر شدن شما دارا باشند.

چطور در خواب کالری بسوزانیم؟ /www.7ganj.ir

۱-رژیم غذایی کم سدیم

شبها بهتر است مصرف مواد غذایی پرنمک را به حداقل برسانید و مصرف پروتئین و سبزیجات را برای کالر می سوزی بیشتر در خواب افزایش دهید.

۲- داشتن فعالیت بدنی منظم

هنگامی که به رختخواب می روید حتما با داشتن فعالیت های ساده نیم ساعت قبل از خواب عمیق تان مانند تکان دادن دست و پا و حرکات کششی می توانید چربی سوزی را در فاصله شب تا صبح افزایش دهید.

۳- بهترین زمان صرف شام

بر طبق مطالعات ۲۰۱۳ داشتن ساعت غذایی مشخص می تواند به سوزاندن چربی های شما کمک کند. هنگامی که رأس ساعت مشخص غذا می خورید بدن ناخود آگاه به کالری سوزی عادت می کند.

۴-نوشیدن آب زیاد

H2O سیستم ایمنی بدن شما را تنظیم می کند و سموم را از بدنتان دفع می کند و نوشیدن حجم زیادی آب قبل از خواب در شب هنگام اسیدهای مضر را از بدنتان دفع می کند.

۵- مطمئن شوید اتاق خوابتان کاملا تاریک است

هورمون ملاتونین در سوزاندن چربی های قهوه ای بدن نقش مهمی دارد و با توجه به مطالعه حیوانی که در ژورنال منتشر شده است، خوابیدن در اتاق تاریک می تواند سوخت و ساز بدن شما را افزایش دهد.

۶- در هوای سرد بخوابید

خوابیدن در اتاق با دمای کم(۶۶ نسبت به ۷۵) می تواند ۷% چربی سوزی را در بدن افزایش دهد. و موسسه بین المللی سلامت یافت است خوابیدن در اتاق با دمان پایین می تواند شما را لاغر کند.

گردآوری و تنظیم: گروه ۷ گنج

www.7ganj.ir

.

منبع : 7ganj.org