این سوپی که آموزش می دهیم باعث می شود که لاغر شویم این سوپ توصیه یکی از دکترهای خارجی است که توجه شما را به رسپی این سوپ جلب می کنم .

مطالعات نشان داده است، افرادی که دو بار در روز سوپ های کم کالری و سوپ رژیمی مصرف می کنند، نسبت به افراد دیگر، ۵۰ درصد وزن بیشتری را از دست می دهند. مصرف انواع سوپ کم حجم و کم کالری می تواند برای کاهش وزن موثر باشد، پس این بار برای لاغری سریع، رژیم سوپ را امتحان کنید.

سوپ رژیمی برای لاغری

رژیم لاغری سریع با سوپ رژیمی

سوپ سبزیجات

به طور کلی مصرف سوپ فاقد کالری بالا، می تواند یک وعده غذایی کم حجم و مناسب برای شما باشد. شما می توانید انواع سوپ های مقوی و کم کالری را در خانه تهیه کرده و یا آن ها را به طور آماده خریداری کنید. انواع سوپ های مخصوص رژیم غذایی خانگی، در دسترس هستند.سوپ حجم معده شما را پر می کند اما در عین حال کم کالری است و یا نسبت به مواد موجود در آن، از میزان نسبتا کمی کالری، برخوردار است.

طبق دستورالعمل های غذایی وزارت بهداشت و خدمات انسانی، افرادی که در رژیم غذایی خود سوپ مصرف می کنند، ممکن است در کنترل وزن خود شانس بیشتری دارا باشند.

فیبر و پروتئین می تواند مواد مغذی کاملی برای بدن باشد، بنابراین یک کاسه سوپ با مواد تشکیل دهنده ای مانند سبزیجات، لوبیا و پروتئین، گزینه خوبی برای کاهش وزن است.

رژیم سه روزه سوپ

در رژیم سه روزه با سوپ، شما باید به طور دقیق برنامه سه روزه را اجرا و رعایت کنید؛
زیرا مواد غذایی مصرفی در این سه روز تعیین شده و نباید چیزی بیشتر و جدا از این برنامه مصرف شود. به عنوان مثال، سوپ کلم را می توانید در این رژیم سه روزه جای دهید.

سوپ هایی رژیمی برای لاغری و کاهش وزن سریع!سوپ هایی رژیمی برای لاغری و کاهش وزن سریع!

سوپ رژیمی برای کاهش وزن

رژیم لاغری سریع با سوپ جو

رژیم سوپ جو فوق العاده است چرا که جو، سرشار از فیبر است و فیبر هم باعث پر شدن حجم معده و حرکت بیشتر روده می شود. سوپ رژیمی جو برای افرادی که به دنبال کاهش وزن هستند، بسیار مناسب است. همچنین جو حاوی مواد مغذی بالایی است که علاوه بر کاهش وزن، برای سلامت بدن هم مفید است.

 

رژیم لاغری سوپ مرغ

رژیم سوپ مرغ در کاهش وزن کمک زیادی به شما می کند و باعث می شود تا در زمان کوتاهی به کاهش وزن مطلوبی برسید. رژیم سوپ مرغ از رژیم های کم کالری بوده و باید تمام موارد در این رژیم، رعایت شود.

به این ترتیب به مدت هفت روز کالری سوزی قابل توجهی خواهید داشت.
اما پیشنهاد می شود پیش از شروع این رژیم با پزشک مشورت کنید.

درباره سوپ رژیمی فلفل بیشتر بدانید

در ادامه یک طرز تهیه یک سوپ رژیمی وم مفید برای شما آورده ایم .

این سوپی که آموزش می دهیم باعث می شود که لاغر شویم این سوپ توصیه یکی از دکترهای خارجی است که توجه شما را به رسپی این سوپ جلب می کنم .

مواد لازم:

فلفل شیرین ۱۵ عدد

فلفل تند ۱ عدد

پیاز قرمز ۱ عدد

جعفری نیم دسته

سس تند ۱ قاشق

فلفل سیاه و پاپریکا

طرزتهیه سوپ فلفل :

دانه های فلفل را در آورده و درشت خرد می کنیم. پیاز را به چهار قسمت تقسیم کرده و در قابلمه فلفل ها و پیاز و فلفل تند و مواد دیگر را ریخته می شود آب به اندازه ای ریخته می شود که روی مواد را بگیرد ۲۰ دقیقه می جوشانیم گاها هم میزنیم به سوپ اصلا روغن نمی ریزیم کمی نمک ریخته می شود سوپ را از حرارت برمی داریم و با بلندر له می کنیم سوپ لاغری آماده است و با جعفری تزیین می کنیم .

نبض ما – دکتر سلام

.

منبع : niksalehi.com