چشم, <strong><a target='_blank' class='mjtip' style='color:#000' title='همه چیز درباره سلام چشم تنبلی چشم و عینک مناسب ' href='http://tandorosti.akaup.com/health/bimari-behdasht/bymry-chshm.html'>بیماری چشم</a></strong>, <strong><a target='_blank' class='mjtip' style='color:#000' title='بیماری چشمی' href='http://tandorosti.akaup.com/health/bimari-behdasht/news20163300161450022.html'>بیماری چشمی</a></strong>, <strong><a target='_blank' class='mjtip' style='color:#000' title='گلوکوم یا آب سیاه چشم چیست؟ ' href='http://tandorosti.akaup.com/health/bimari-behdasht/201482920287.html'>آب سیاه چشم</a></strong>,بیماری آب <strong><a target='_blank' class='mjtip' style='color:#000' title='نوشیدنی علیه آب سیاه چشم ' href='http://tandorosti.akaup.com/health/tebsonati-giahandarooye/20131015201712.html'>سیاه چشم</a></strong>, سلامت انسان, سلامت چشمی, ویتامین‌های مفید, ویتامین C, ویتامین E, لوتئین, زیسانتین, مواد مغذی

 

بر اساس یک تحقیق انجام شده توسط محققان چینی، این موضوع مشخص شد که چای سبز به دلیل داشتن مواد معدنی و مفید از بروز بیماری چشمی موسوم به آب سیاه جلوگیری می‌کند.

چی پوئی و همکاران وی از دانشگاه «پکن» طی تحقیقات چند ساله خود روی اثرات چای سبز بر روی سلامت انسان به این نتیجه دست یافتند که این نوشیدنی تاثیرات غیر قابل باور و مفیدی بر سلامت چشمی و جلوگیری از بروز «آب سیاه» دارد.

چای سبز دارای ماده معدنی و ویتامین‌های مفید مانند ویتامین C، ویتامین E، لوتئین و زیسانتین است که این مواد از بروز مشکلات چشمی به ویژه آب سیاه و آب مروارید جلوگیری می‌کند. البته این موضوع باید مورد آزمایشات ویژه و تکمیلی قرار گیرد.
به گزارش خبرگزاری شین هوا،‌ بر اساس گزارشات و تحقیقات صورت گرفته این موضوع نیز به اثبات رسید که ساختار چشم می‌تواند مواد مغذی و مفید را به خود جذب کند و از این طریق سدی در مقابل بیماریها بوجود آورد. به همین دلیل است که این نوع نوشیدنی به عنوان داروی گیاهی برای بیماریهای چشمی تجویز می‌شود.

چشم, بیماری چشم, بیماری چشمی, آب سیاه چشم,بیماری آب سیاه چشم, سلامت انسان, سلامت چشمی, ویتامین‌های مفید, ویتامین C, ویتامین E, لوتئین, زیسانتین, مواد مغذی
گردآوری سلامت اکاایران گردآوری سلامت اکاایران