آکاایران : راز جوانی موضوعی است که از دیرباز و قرن های پیش از میلاد افراد زیادی به دنبال پیدا کردن آن بوده اند تا شاید بتوانند سالیان سال زندگی کنند و همواره و در همین زمان هم دانشمندان و کاشفان زیادی به دنبال این راز هستند تا بفهمند چه موضوعی و چه چیزی طول عمر بیشتری به انسان می دهد و حتی این موضوع به افسانه ها رسیده است ، اما موضوعی که هیچوقت به آن توجه نمی کنیم دنیای پیرامون و خیلی نزدیک ما است که شاید راز جوانی در همین نزدیکی ما و در دسترس ما باشد حالا نه به آن تاثیری که در داخل افسانه ها و کتاب های داستان آماده است. در تحقیقاتی که دانشمندان بر روی ماده های با اثر بخشی بالا و آرام بخشی فراوان برای بدن انجام شده است به این نتیجه رسیده اند که دارچین ماده ای که به وفور و در دسترس ما قرار دارد یکی از داروهای مفید برای سلامت انسان و حافظ جوانی است. حالا اگر میخواهید بدانید که این دارو چه تاثیری بر روی جوانی و و ضد پیری دارد با ما همراه باشید در سایت سلامت آکاایران تا به این موضوع اشاره کنیم.

راز جوانی

 دارچین، آرام بخشی طبیعی است و مصرف روزانه آن انسان را سالم نگه می دارد. کلیه ها را گرم می کند، ضعف پاها را از بین می برد و کم خونی را درمان می کند. دارچین بهترین دارو برای دردهای عضلانی است.

دارچین اثر آرام کننده و شادکننده دارد و از بسیاری از داروهای آرام بخش بهتر است. در حقیقت می توان گفت دارچین، والیوم گیاهی است، زیرا در دارچین ماده ای به نام Cinnamodehyde وجود دارد که روی حیوانات و انسان اثر آرام بخش دارد.

یک قاشق چایخوری دارچین، حاوی ۲۸ گرم کلسیم، یک گرم آهن و بیشتر از یک گرم فیبر و مقدار زیادی ویتامین های C، K و منگنز است. همچنین مقدار ۲/۱ گرم کربوهیدرات دارد.

دارچین رگ ها را باز می کند و باعث بهبود گردش خون می شود. یکی از خواص دارچین این است که باعث افزایش کارایی هورمون انسولین در بدن می شود و در نتیجه بدن نیاز کمتری به این هورمون برای کنترل قند خون پیدا می کند.گردآوری سلامت اکاایران