آنتی بیوتیک طبیعی ده برابر قوی تر از پنی سیلین : کمتر از دو هفته تا نوروز  باقی مانده و زمستان سرد و همراه با سرماخوردگی نیز رو به پایان است بدن ما خودش را برای تغییر فصل آماده می کند. اما ممکن است در این جابه جایی و عدم تعادل هوا دچار سرماخوردگی شدیدی شوید.

آنتی بیوتیک طبیعی ده برابر قوی تر از پنی سیلین

آنتی بیوتیک طبیعی

به گزارش سایت سرگرمی و سلامتی گلفان ،​ دستگاه ایمنی بدن انسان شاید در برابر برخی تهدیدات ضعیف عمل کند و در نتیجه ما مریض شویم. اما اگر بتوانیم با روشی به بدن کمک کنیم، دیگر مریض نخواهیم شد. و یا در صورت بیمار شدن سریعتر بهبود پیدا کنیم آنتی بیوتیک ها یکی از گزینه های مناسب محسوب می شوند، اما مصرف آن ها می تواند اثرات جانبی و مخرب برای بدن داشته باشد. علاوه بر آن، استفاده بی رویه از آنتی بیوتیک ها باعث می شود تا ویروس ها در برابر دارو مقاوم شده و باز هم در بدن باقی بمانند.

از طرف دیگر، شکی نیست که درمان طبیعی همیشه جایگزین بهتری نسبت به خوردن مواد شیمیایی است، زیرا اثر جانبی خاصی نداشته و یا اینکه به نسبت کمتر آسیب می رسانند. گزینه های طبیعی علاوه بر تقویت دستگاه ایمنی بدن می توانند سلامتی کامل و بدون دردسر را به شما بازگردانند.

گذشته از آن برتری تاثیر ترکیبات طبیعی نسبت به داروهای شیمیایی از نظر علمی نیز به اثبات رسیده است. به همین دلیل امروز قصد داریم تا آنتی بیوتیک طبیعی و معجزه گر را به شما معرفی کنیم که می تواند 10 برابر از آنتی بیوتیک برای بدن بیمار قوی تر عمل کند و به نوعی معجزه کند. این ترکیب فوق العاده می تواند در برابر آسم، سرفه مداوم، گلو درد، عفونت در اندام تنفسی، برونشیت مزمن و مشکلات تنفسی موثرتر عمل می کند.

آنتی بیوتیک طبیعی ده برابر قوی تر از پنی سیلین

مواد لازم برای تهیه معجون

عسل طبیعی       نیم فنجان

سرکه سیب طبیعی     یک چهارم فنجان

سیر     چند حبه

آب       نصف فنجان

آنتی بیوتیک طبیعی ده برابر قوی تر از پنی سیلین -آکاآنتی بیوتیک طبیعی ده برابر قوی تر از پنی سیلین -آکادرمان آسم

روش تهیه آنتی بیوتیک طبیعی

روش تهیه:

ابتدا سیرها را کاملا خرد کرده. سپس همه مواد عنوان شده را داخل ظرفی ریخته و آن ها را ترکیب کنید. و اجازه دهید تا ترکیب یک شب بماند تا مواد به خورد یگدیگر بروند و یا به اصطلاح همگن شوند. صبح روز بعد ترکیب را از صافی گذرانده و آن را در جای تاریک و خنک نگه داری کنید.و هنگام سرماخوردگی از آن استفاده کنید.
داروهای طبیعی بهترند یا آنتی بیوتیک ها؟
همان طور که می دانید عسل طبیعی سرشار از ویتامین ها، مواد معدنی و آنزیم ها بوده و می تواند به خوبی با رادیکال های آزاد که عامل اصلی بیماری در انسان هستند مبارزه کند، این ماده یک آنتی اکسیدان خوب محسوب می شود. علاوه بر این موارد، عسل طبیعی اثر ضد التهابی قوی و خواص ضد باکتریایی بالایی دارد که می تواند بدن را در برابر سرماخوردگی، سرفه و گلودرد ایمن کند. و این دلیل محکمی است تا شرکت های دارویی از عسل و ترکیب دیگر مواد داروهایی برای بهبود سرماخوردگی و آنتی بیوتیک طبیعی استفاده کنند و بدون شک هنگام سرماخوردگی ترکیب عسل و آویشن را به عنوان دارو از دارو خانه ها خریده باشد.

در طب سنتی سرکه سیب طبیعی نیز یکی از داروهای مفید است و خواص ضد ویروسی و آنتی باکتریایی دارد، بنابراین به هنگام مصرف به کمک دستگاه ایمنی بدن می آید. سیر نیز از قدیم الایام همواره به عنوان یک دارو شناخته می شده و می تواند برای انواع بیماری ها به ویژه مشکلات تنفسی بدن را بیمه کند. سیر نیز همچون سرکه سیب و عسل، اثر ضد باکتریایی قوی دارد.

علاوه بر این موارد، سیب مانع جهش یافتن و ایمن شدن ویروس ها می شود که این مسئله برای بدن بسیار حائز اهمیت است. ترکیب این مواد با یکدیگر می تواند از بسیاری از جهات به دستگاه ایمنی بدن در مقابله با بیماری ها کمک کند.


منبع :